Choď na obsah Choď na menu
 


Testy 2

9. 5. 2009

Aké zviera ťa vystihuje???

 

1.Máš domáce zvieratko?

a) áno

b)nie

c)mala som

d) chcel/a by som  mať

 

2. ktoré zo zvierat je najlepšie?

a)mačka

b) pes

c) lev

d) panda

 

3. ktoré zo zviera by ste chceli mať?

a) mačka

b)pes

c) lev

d) panda

 

4. aká je najlepšia farba?

a) čierna s trblietkami

b) brondzová

c) zlatá

d) strieborná

 

5.aké máte najradšej zvieratá?

a) domáce

b)strážnicke

c) exotické

d) tie ktoré žijú v džungli

 

6. S ktorým zvieraťom by ste sa chceli dohovoriť?

a) mačka

b) pes

c) lev

d) panda

 

7. ako sa cítite?

a) príjemne

b) sebavedomo

c) dôležito

d) kľudne

 

 

ODPOVEDE

A: MAČKA    Toto zviera je kľudné a keď chce niečo urobyť dobre si to premyslí. Je to prefíkané zviera. Vie veľmi dobre zaútočiť na slabšieho protivníka, ale niekedy sa však aj BOJÍ. Najlepšie je že veľmi dobre vidí a hlavne v noci. A ešte lepšie skáče!  TY A MAČKA: No tento test neni ani o povahe ide len o to aké máš rád/a zviera. V tvojom prípade je to asi mačka. Naozaj KRÁSNE ZVIERA!

 

B:  PES  Viem takmer každí má rád psa. A veľa ľudí ho aj chová. JA NIE. Tak sa potom nečudujte keď tam napíšem o ňom nejakú hlúposť!!!!!  Pes v hlavnej úlohe: OCHRANCA. Niektorípsy slúžia  na stráženie tvojho domu iní zas ako tvoj maznáčik a najlepší PRIATEĽ. Hovorí sa, že PES JE NAJLEPŠÍ PRIAŤEL ČLOVEKA. Ale to už iste viete. Má viac než 9 krát silnejší hluch než MY. Len si predstavte ako mu to vadí keď máte v jeho prítomnosti pustenú nahlas hudbu. Chudáčik!!!!!!!!!!!!!!!!

 

C: LEV   Je to mocné, silné, statočné  mäsožravé zviera. mám ho veľmi rada a páči sa mi. Tak isto ako mačka a pes je vééľmi múdry. Vie dobre zaútočiť aby si ho nepriateľ nevšimol. Je naozaj kráľom!!   POZOR!!!!! VIE VEĽMI DOBRE BEHAŤ!!!   TY A LEV: No k tomoto asi nč netreba leva by si si domov nemohol zobrať...........:(:):

D: PANDA    Ak ti vyšla panda podajme si ruky! Panda je táák nádherné zviera!! Moje najobľúbenejšie!! Vystihuje ma preto lebo.... no proste ide z nej kľud pokoj láska priaťeľstno krása....fakt že no problem s tým zvieraťom. A k tomu je veľmi šikovné žije v džungli a živý sa banbusom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

?????

(Remy, 13. 5. 2009 19:54)

neviem co na to povedat?!?!?!?!?!?!?!?!?! :):(

testy

(lila, 9. 5. 2009 20:23)

heheeh.... z mojej strankyyy... som ich ja vyrabala :-D su dobre ze?? inak ivetka mas cool straaakuuu hehehee a pozrite aj moju www.estars2.tk diky