Choď na obsah Choď na menu
 


Z úst slávnych

11. 6. 2009

ČAWTE! POZNÁTE KNIHU STARDIÁR? AK ÁNO, URČITE VIETE O TOM, ŽE TAM MAJÚ CELEBRITY VLASTNÉ "PREJAVY". AK STE SA K TEJTO KNIHE NEDOSTALI, NEBOJTE SA. DÁM SEM TOHO NAJVIAC!

 

 

PUSSYCAT DOLLS:

 

Čo nám pri našom spôsobe života najviac chýba?

NOO.... určite k tým veciam patrý aj dobrý dvorný kuchár, ktorý by nevaril pre nikoho iného len pre nás! Na stole by sme mali samé zdravé dobroty a nemuseli by sme sa narýchlo stravovať v šeliakých čudných fastfoodoch!

 

 

 

RIHANNA:

rihanna.jpg rihanna image by stemarino

 

Ak ste úspešní, rýchlo zistíte, aký je váš skutočný priateľ a aký nie. Mnohí si myslia, že sa celý deň zabávam a neuvedomujú si, aký strašne nabitý mám vždy celý program. Moji skutočný priatelia to však chápu a podporujú ma, aj keď  nie som s nimi už tak často. Keď som preč z domu, strašne mi chýbajú. Rovnako ako všetky veci, ktoré milujem. Môj klub, moja pláž a aj domáca strava!

 

 

 

JOHNY DEPP:

 

Z Jacka Sparowa som nikdy nechcel urobiť nejakého nesympatického homosexuála. Spočiatku som ani netušil, ako ho stvárnim a tento nápad som dostal až tesne pred nakrúcaním. Zahral som ho však tak, aby si ho všetci ľudia obľúbili a aby som prispel k tomu, že gayov nebudú odsudzovať!

 

 

 

ALYSSA MILANO:

 

 

Z nakrúcania čarodejníc  určite budem najviac  spomínať na epizódu s morskou pannou. Musela som si navliecť kostým, ktorý ma úplne sťahoval, dokonca aj v prsiach, a mesiace trvalo, kým som ich, chudiatka, dostala do pôvodnej polohy!

 

 

 

BILL KAULITZ:

 

 

Ak by mi nejaká dobrá víla poskytla milión euro na nejaký dobročinný účel, určite by som si ich zobral, no nie pre seba, ale preto, že že by som chcel urobiť pre viaerých ľudí niečo dobré. Mal by som z toho fantastický pocit!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.