Choď na obsah Choď na menu
 


Hviezdy

30. 4. 2009

 LADY GAGA

SA STALA VEĽMI POPULÁRNOU OD ROKU 2009. JE TO AMERICKÁ POPOVÁ SPEVÁČKA, KTORÁ UŽ JE PO KRÁTKOM ČASE STALA NJPOPULÁRNEJŠOU STAR V AMERIKE.

UŽ OD JEJ 4 ROKOCH ZAČALA HRAŤ NA KLAVÍRI. NESKôR CHODILA DO UMELECKEJ ŠKOLY KDE SA NAUČILA SPIEVAŤ. ODVTEDY UŽ LEN SPIEVA A TVORÍ. JEJ PRVÍ SONG BOL NAPÍSANÝ KEĎ MALA 14.Popri šúdiu na New Yorkskej Univerzite vystupovala v kluboch, kde okrem iného prezentovala aj svoje zvláštne oblečenie. V roku 2006 sa upísala vydavateľstvu Interscope a začala jej kariéra.

Just Dance sa stal obrovským hitom na klubovej scéne a dobil rebríčky viacerých svetových singlových hitparád. Všimli si ju mnohí a začalo sa o nej vo veľkom hovoriť, najmä kvôli jej live vystúpeniam. Tie sú veľmi špecifické, Lady GaGa má na sebe vždy značne extravagantný kúsok oblečenia, ktorý by si každá žena hneď neobliekla. Jej špecifický štýl spoznáte na prvý pohľad a ako je vidieť, inšpiroval aj iné veľké hviezdy. Ak si pozriete niekoľko videí od Lady GaGa a potom vystúpenie Christiny Aguilery na VMA 2008, pochopíte, o čom hovorím.Lady GaGa sa pomaly dostáva aj ku nám a získava pozornosť. Mnohé servery ju označujú za novú Madonnu, čo však nie je veľmi šťastné porovnanie. Lady GaGa je skladateľka a textárka, svoje piesne si píše prevažne sama. Okrem iného spolupracuje aj s inými interprétmi, momentálne napríklad nahráva s Britney Spears, pre ktorú napísala minimálne jeden song a spolupracovala aj s Pussycat Dolls. Čo sa týka jej sólovej kariéry, pripravuje videoklip ku svojmu tretiemu singlu, piesni Poker Face. Snaží sa preraziť najmä v USA, pretože tam sa jej narozdiel od zvyšku sveta až natoľko nedarí a to aj napriek tomu, že je domáca. Vydanie jej albumu, The Fame, sa blíži a na pultoch obchodov sa v Severnej Amerike ocitne už budúci utorok a teda 28. augusta. V tom čase si prinesieme aj jeho recenziu...

(MICHAL VARa)

          

 

 

 

 

 

MILEY CYRUS

Celé meno:Destiny Hope Miley Cyrus
Narodená:23.11.1992
Výška a váha:167cm, 43
kniha:Girl Talk With God
Speváčka:Rihanna

Kamoška:Ashley Tisdale
Jedlo:pizza, špagety
Drink:kol
predmet:hudobná

                           PIKOŠKY

Veľ ľudí si myslí, že Miley Cyrus je po týchto fotkách hotový "HVIEZDNY ŠKANDÁL". za to že si odhalila BRUCHO už sa tieto fotky kolujú po celom svete a mnoho z ľudí si myslia že to je uchylné a dosť divné. Na tom sa treba naozaj zasmiať! Veď slávna star miley si už od nikoho nemôže oddýchnoť!!! Je to úplne normálne a zábavné. Veď čo by to bolo za pubertiačku keby sa nevedela vôbec zabaviť???

 

 

Možnonevieš,že....

-počas svojho17-týždňovéhoturné po USAzarobila Mileykaždý týždeňmilíondolárov.
-22.apríla podpísala so spoločnosťou Disneyniekoľkomilíonovú zmluvu,v ktorej sa zaviazala,že napíše napíše svoju autobiografiu!
-na prvom konkurze do Hannah Montana mala Miley len jedenasť a chcela sa stať Lilly,no odmietly ju kvôli veku!
-jej krstnou mamou je známa country speváčka Doly Parton!
-jej vzorom je Hilary Duff,pretože sa kvôli sláve nezmenila a ostala ozajstná!
-je vegetariánka,ale nejedáva zelené veci!
-rada by naspievala duet s Kelly Clarkson!
-pravidelne si píše denník!
-miluje vanilkovú zmrzlinu!
-ak by mohla byť farbičkou,chcela by byť ružová!
-má obrovské problémy udržať akékoľvek tajomstvo!

-jej najväčším zlozvikom je obhrýzanie nechtov!